Pazar Günleri Açığız.                                                                              Endoskopik Görüntüleme Hizmetine Başladık.                                                                              Ekokardiyografi Hizmete Girmiştir.                                                                              Yeni Tanıtım Filmimiz Yayınlandı                                                                             

Biz Kimiz?


 

Klinik Oluşumumuz

Kliniğimiz 2004 yılında kurucu hekimimiz Gülcan ELMAS tarafından İzmir’in Gaziemir ilçesinde  açılmıştır. 2014 senesine kadar çeşitli hekim ve teknik eleman personellerle birlikte çalıştıktan sonra 2014 yılı mayıs ayında Kemal ŞİMŞEK ile ortak olarak yeni bir yapılanmaya girmişlerdir. Aynı yılın ekim ayında H.Anıl TÜNGER de kliniğimizin ortak hekimimiz olarak çalışmaya başlamıştır.

                                                

 

Gülcan ELMAS(Kurucu hekim)

1973 tarihinde İzmir Selçuk’ta doğan hekimimiz ilk ve orta öğretimini Selçuk’ta tamamladıktan sonra 1990 senesinde İstanbul Veteriner Fakültesine girmiştir. 1995 senesinde fakülteden mezun olan hekimimiz İstanbul da çeşitli pet kliniklerinde çalışıp tecrübe kazandıktan sonra 2004 senesinde İzmir’in Gaziemir ilçesinde kliniğini açmıştır. Hekimimiz hali hazırda Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir. Gülcan ELMAS evli ve 2 çocuk annesidir. Aynı zamanda 2 kedi sahibidir.

Kemal ŞİMŞEK

1985 İzmir doğumlu olan Kemal ŞİMŞEK 2012 yılı Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. Hekimimiz 2014 yılında Gülcan ELMAS ile ortak olarak o tarihten beri Gazi Veteriner Kliniğinde hizmet vermektedir. Hekimimiz Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Hekimimiz evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Hasan Anıl TÜNGER

1989 İzmir doğumlu olan H.Anıl TÜNGER ilk ve orta öğrenimini İzmir de tamamladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesini kazanmış 2012 yılında derece ile bu fakülteden de mezun olmuştur. 2014 yılından bu yana Gazi Veteriner Kliniğinde hizmet veren hekimimiz evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Aynı zamanda evinde 2 kuş, 1 hamster, 1 kedi ve 1 köpeği vardır.

Not: Hamster, kuş ve kedi çeşitli kişilerce ve hastalıklarla ötenazi!!! talebi ile getirilmiş olup hekimlerimizin bu talebi kabul etmemesi ile tedavi edilmiş ve Anıl bey tarafından sahiplenilmiştir.

Sevgi Sırma

1971 Gaziantep doğumlu olan Sevgi SIRMA Haziran 2015 yılından itibaren kliniğimizin genel işlerini yönetmektedir. Kedilere olan sevgisi ile hasta sahiplerimiz tarafından kendisine Kedilere Fısıldayan kadın lakabı takılan Sevgi Sırma evli ve bir erkek çocuk annesidir. Aynı zamanda evinde 3 kedi bir köpek sahibidir.

Merve AYGAR

1996 İzmir  doğumlu olan Merve AYGAR ilk ve orta öğretimini İzmir de tamamladıktan sonra 2014 senesinde Adnan Menderes Üniversitesi Bozdoğan Meslek Yüksek Okulu Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikerliği bölümüne girmiştir. Stajını 2015 yılında kliniğimiz de yapmış olup , 2016 yılında mezuniyeti takiben kliniğimiz de çalışmaya başlamıştır.